Barevná Dřevěná Skluzavka Pro Auta Viga

Barevná Dřevěná Skluzavka Pro Auta Viga
Doporučujeme
Barevná Dřevěná Skluzavka Pro Auta Viga
Barevná Dřevěná Skluzavka Pro Auta Viga
Barevná Dřevěná Skluzavka Pro Auta Viga
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kód0534838VýrobceNOVA BEATA KOZICKAZáruka24 měsíců

Barevná skluzavka s autíčky je skvělá hračka pro malé fanoušky aut. Dolů mohou sklouznout speciální vozy, které jsou součástí sady, které jsou přizpůsobeny šířce skluzavky, ale jistě poslouží i jiné vozy, které šířku skluzavky nepřekročí. Po stranách skluzavky jsou navíc namalována krásná savanová zvířátka, díky kterým může dítě poznávat faunu dalekých zemí.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání, vč. v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránil je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou, výrobce dbal na to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

VýrobceNOVA BEATA KOZICKA
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše