Dřevěné činely Duck od Viga Toys

Dřevěné činely Duck od Viga Toys
-20 %
Doporučujeme
Dřevěné činely Duck od Viga Toys
Dřevěné činely Duck od Viga Toys
Běžná cena s DPH 399 Kč 320 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem
Kód0536476VýrobceViga ToysZáruka24 měsíců

Wooden Duck Cymbals od firmy Viga patří mezi přední hračky, které poslouží nejen jako tradiční nástroj, ale umožní dítěti seznámit se se zvukem jednotlivých zvuků. Takový nástroj pro dítě od 18 měsíců pomůže formovat přesnost pohybů rukou a zlepšit koordinaci ruka-oko. Barevné činely potěší oko a vybízejí ke hře. Činely mají pohodlnou rukojeť.

Dřevěné prvky byly nalakovány a natřeny živými barvami, které jsou bezpečné pro děti, což uspokojí každého uživatele a poskytne spoustu zábavy.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránil je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou, výrobce dbal na to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Věkod 18 miesiąca
Rozměr32,5 x 21,5 x 3,2 cm
VýrobceViga Toys
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše