Dřevěné puzzle Cockerel 3D abeceda Viga hračky

Dřevěné puzzle Cockerel 3D abeceda Viga hračky
Doporučujeme
Dřevěné puzzle Cockerel 3D abeceda Viga hračky
Dřevěné puzzle Cockerel 3D abeceda Viga hračky
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kód0536473VýrobceOEMZáruka24 měsíců

Dřevěná skládačka Kogucik od Viga je jednou z předních hraček, která bude sloužit dlouhou dobu a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní zábavy. Dřevěné puzzle se skládá z 26 barevných dřevěných prvků, každý z nich obsahuje jiné písmeno abecedy a vy je musíte spojovat dohromady ve správném pořadí. Barevný kohoutek lahodí oku a vybízí ke hře.

Puzzle je nalakováno a natřeno barvami bezpečnými pro děti v živých barvách, které uspokojí každého uživatele a přinesou spoustu zábavy.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránil je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou, výrobce dbal na to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

VýrobceOEM
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše