Dřevěné puzzle Puzzle Vehicles od Viga Toys

Dřevěné puzzle Puzzle Vehicles od Viga Toys
-20 %
Doporučujeme
Dřevěné puzzle Puzzle Vehicles od Viga Toys
Dřevěné puzzle Puzzle Vehicles od Viga Toys
Dřevěné puzzle Puzzle Vehicles od Viga Toys
Běžná cena s DPH 203 Kč 162 Kč 134 Kč bez DPH
Skladem
Kód0536953VýrobceViga ToysZáruka24 měsíců

Dřevěné puzzle s odznaky "Vehicles" od renomovaného výrobce hraček Viga Toys pro děti od 18 měsíců, ideální do školky i domů.

Wooden Puzzle Vehicles od společnosti Viga patří mezi přední hračky, které poslouží nejen jako tradiční puzzle, ale umožní dítěti procvičit si manuální zručnost a rozpoznávání tvarů vozidel. Taková hra pro dítě od 18 měsíců pomůže formovat přesnost pohybů rukou a zlepšit koordinaci ruka-oko. Barevné hádanky potěší oko a vybízejí ke hře. Sada obsahuje 8 hádanek s různými vozidly. Puzzle mají úchyty, díky kterým je bude moci batole snadno sbírat.

Celé je vyrobeno z lakovaného dřeva, natřeno živými barvami bezpečnými pro děti, které uspokojí každého uživatele a dopřejí spoustu zábavy.

Barevná verze odeslána náhodně.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránil je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou, výrobce dbal na to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Barvavícebarevný
Pohlavíchlapec / dívka
Materiáldřevo
Věkod 18 miesiąca
Rozměry balení30 x 22.5 x 1 cm
Rozměr30 x 22.5 x 1 cm
VýrobceViga Toys
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše