Dřevěné puzzle Viga. Vzory, geometrické postavy, 18 prvků

Dřevěné puzzle Viga. Vzory, geometrické postavy, 18 prvků
-20 %
Doporučujeme
Dřevěné puzzle Viga. Vzory, geometrické postavy, 18 prvků
Dřevěné puzzle Viga. Vzory, geometrické postavy, 18 prvků
Běžná cena s DPH 575 Kč 460 Kč 380 Kč bez DPH
Skladem
Kód0536469VýrobceViga ToysZáruka24 měsíců

Dřevěné puzzle s geometrickými vzory navrhl renomovaný výrobce dřevěných hraček Viga Toys pro děti od 18 měsíců, perfektní do školky i domů.

Toto dřevěné puzzle seznámí vaše dítě s různými tvary a barvami, stejně jako s koncepty částí a celků. Podporuje intelektuální rozvoj dítěte a také rozvíjí jemnou motoriku, pozornost, paměť a logické myšlení.

Sada se skládá z dřevěného rámu a dřevěných geometrických bloků, celkem 19 prvků.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránil je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou, výrobce dbal na to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Barvavícebarevný
Pohlavíchlapec / dívka
Materiáldřevo
Věkod 18 miesiąca
Rozměr3 x 24,5 x 24,5 cm
VýrobceViga Toys
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše