Playmobil nebeský duhový hrad 71359 sada kostek

Běžná cena s DPH 2 806 Kč 2 245 Kč 1 855 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kód0642027VýrobcePlaymobilZáruka24 měsíců

Rozkošná sada PLAYMOBIL se dvěma figurkami, pegasem s pohyblivými křídly, duhovým hradem s houpačkou, svítící duhovou květinou, archem samolepek a mnoha dalšími doplňky, které podporují kreativní vyprávění příběhů.
Nebeská zábava s oblékáním: obláčkově měkkou sukni lze omotat kolem figurky a připevnit ji pomocí klipu. Díky vlající sukni může figurka také sedět na pegasovi.
Královské doplňky: sada obsahuje roztomilý motýlí kroužek pro děti
Kouzelné světelné efekty: Světelný modul s LED diodou měnící barvu v duhovém květu poskytuje světelnou show a lze jej použít také jako noční lampičku. Automatické vypnutí po 4 minutách
Figurky: 2 duhové princezny
Zvířátko: 1 Pegas
Příslušenství: 1 duhový zámek s nebeskou houpačkou a provazovým žebříkem, 1 svítící duhový květ, 2 čelenky, 2 spodničky, 2 éterické sukně, 2 klipy, 6 hvězdiček na zdobení, 1 dalekohled, 2 duhové koktejly, 1 servírovací vozík, 2 kelímky na zmrzlinu, 2 lžičky, 1 motýlí kroužek, 1 arch samolepek na zdobení

114 prvků

VýrobcePlaymobil
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše