Rám Montáž desky Masterkidz Nosníky Boční hrany 2 kusy

Rám Montáž desky Masterkidz Nosníky Boční hrany 2 kusy
Doporučujeme
Rám Montáž desky Masterkidz Nosníky Boční hrany 2 kusy
Rám Montáž desky Masterkidz Nosníky Boční hrany 2 kusy
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kód0535341VýrobceNOVA BEATA KOZICKAZáruka24 měsíců

Boční hrany pro montáž rámu na nástěnné desky Masterkidz Flex jsou báječným řešením, které vám umožní snadno a rychle vyměnit výukové desky Masterkidz. Vyjmutí staré hračky a vložení nové trvá méně než minutu a nevyžaduje žádné nástroje . Pro vyjmutí hračky postačí odšroubovat šroub na horní straně rámu a po vložení nové přišroubovat. A je to připraveno!

Charakteristický:

  • - Pokaždé, když jste chtěli namontovat novou desku, museli jste vrtat do zdi. Výměna trvala dlouho, začínal být nepořádek a zdi byly zničené, ale od této chvíle je konec! Nyní můžete využít skvělý, pro potřeby vzdělávacích tabulí speciálně navržený systém Masterkidz Flex systém uchycení bočních hran.
  • - Masterkidz Flex je nástěnný montážní systém hraček, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu. Délku panelu lze upravit podle vašich potřeb: můžete postavit rám pro 1 nebo 2 desky, nebo dokonce pro libovolný počet. Vy rozhodnete!
  • - Při stavbě rámu je třeba zakoupit požadovaný počet jednoduchých a dvojitých montážních jednotek a sadu bočních hran.
  • - Rámy Masterkidz Flex jsou vyrobeny ze dřeva. Výběrem dřevěných výrobků Masterkidz dbáte na životní prostředí a snižujete produkci plastového odpadu.
  • - Nabídka zahrnuje 2 boční nosníky pro montáž výukových desek Masterkidz Flex.

Hračky Masterkidz jsou vysoce kvalitní, odolné a bezpečné dřevěné vzdělávací hračky. Navrženo a přizpůsobeno různým stádiím vývoje dětí. Kreativní, dobrodružná a vzdělávací zábava – to jsou hlavní přednosti hraček této značky. Neocenitelná podpora s metodou Montessori. Nejlepší volba pro domácnost, školku, hotel nebo restauraci. Vytvořte si dokonalý hrací koutek nebo velkoformátovou vzdělávací stěnu. V nabídce jsou nástěnné i mobilní tabule. Osvětlené stoly, hrací panely s barvami. Tematické vzdělávací moduly a mnoho dalšího. Neuvěřitelné množství doplňků a nekonečné možnosti pro kreativní zábavu.

VýrobceNOVA BEATA KOZICKA
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše