Zahradní nůžky obouruční

Nůžky na stříhání větví keřů a stromů. Délka nástroje (75 cm) usnadňuje dosažení vyšších částí rostlin. Gumové chrániče na rukojetích zajišťují pevný úchop. Materiál: ocel + PVC. Délka čepele: 85 mm.
Zahradní nůžky obouruční
-20 %
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Zahradní nůžky obouruční
Běžná cena s DPH 453 Kč 362 Kč 300 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kód0626058VýrobceKIKZáruka24 měsíců

Nůžkový nůž 30"/750 mm

Efektivita a pohodlí na zahradě

Naše nůžkové nůžky jsou klíčovým nástrojem, který vám výrazně usnadní práci na zahradě. Stříhání čerstvých větví a prořezávání keřů bude rychlejší a efektivnější a vaše zahrada bude vypadat zdravě a krásně.

Pečujte o zdraví svých rostlin na zahradě

Pravidelné prořezávání je nezbytné, aby vaše rostliny rostly zdravě a vypadaly krásně. S těmito úkoly vám pomohou naše nůžky, které vám umožní přesně odstřihnout příliš dlouhé, křížící se nebo nezdravé větve. Díky tomu budou vaše rostliny bohatě vzkvétat a zachovají si svůj půvab po dlouhou dobu.

Ergonomický design pro větší pohodlí

Obouruční konstrukce zahradních nůžek a gumové rukojeti zajišťují výjimečné pohodlí při práci. Dlouhé rukojeti o celkové délce 75 cm usnadňují dosažení větví i v nejvyšších částech stromů. Ocelové ostří zaručuje přesné střihy bez nadměrné námahy, což se projevuje v efektivitě a úspoře energie.

Hlavní vlastnosti výrobku:

  • Ocelová čepel o délce 85 mm.
  • Profilované gumové rukojeti pro pohodlné a bezpečné uchopení.
  • Celková délka nástroje 750 mm.

Technické vlastnosti: - Slouží k sekání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání:

  • Materiál: ocel (čepel), PVC (rukojeť).

Rozměry:

  • Celková délka: 750 mm.
  • Délka čepele: 85 mm.

Naše nůžky jsou nejen zahradním nářadím, ale také klíčem ke krásným a zdravým rostlinám na vaší zahradě. Zvolte kvalitu a pohodlí při práci na zahradě s našimi spolehlivými zahradnickými nůžkami!

VýrobceKIK
Objem6.75
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše