KOVÁNÍ A KLIKY

Co by byly dveře bez kliky? Objednejte si kvalitní a designové kliky s kováním, které padnou vašim dveřím jako ulité. Například stylovou kliku ALMA nabízíme v několika variantách, takže se hodí do každých dveří. Za naše kliky je radost vzít!

Vyberte si také dveřní kukátka od 50 Kč a buďte v obraze! Pro pokrokové zákazníky máme digitální dveřní kukátko s LCD monitorem jako z budoucnosti.

Hledáte něco, co sousedi nemají? Stylová klepadla na dveře z naší nabídky spojují moderní design s historií. Dopřejte si nádech kouzelné minulosti s masivním klepadlem Tondo!

Doprava k vám domů, nebo osobní vyzvednutí na naší prodejně? Je to na vás! Vyberte si způsob dopravy objednaného výrobku, jaký vám vyhovuje.

 

Pomyslnou třešničku na dortu představuje dveřní kování, laicky řečeno klika na dveřích. Dveře samotné nemusí být jen tak obyčejného provedení. Mohou mít ozdobné a přitom i užitečné doplňky, které dveřní kování bezesporu zosobňuje.
Máme pro vás nepřebernou paletu druhů kování. Nerezová kování, štítová či bezpečnostní kování? Výběr je ohromný, a to nejen po stránce užitkové, ale i z hlediska designu. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše